Poniżej przedstawiamy w kilku prostych krokach, jak zacząć współpracę z nami.

Skontaktuj się z nami! Rozmowa nie kosztuje.

To najlepszy znak, że potrzebujesz pomocy w doprowadzeniu zawartości Twojej strony do ładu. Zastanów się, czy masz jakiś pomysł, któryNumnet copywriting seo cintent chciałbyś zrealizować, ale nie wiesz jak. Wystarczy jeden telefon lub e-mail i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Bezpłatnie obejrzymy Twoją stronę i zaproponujemy kilka działań, które przyniosą witrynie wzrost popularności i wyższe pozycje w wyszukiwarkach. Jeśli chciałbyś prowadzić bloga, napiszemy dla Ciebie próbny artykuł na wskazany przez Ciebie temat. Zależy nam, byś z naszej współpracy był maksymalnie zadowolony.

Podpiszmy krótką umowę o copywriting

Kolejnym krokiem jest podpisanie krótkiej umowy, która zabezpiecza zarówno nas, jak i Ciebie. Znajdziesz tam zapisy o terminach, możliwości zwrotu Twoich pieniędzy, ilości przysługujących poprawek tekstu. Dzięki niej będziesz czuć się bezpiecznie. Nie musisz korzystać z Poczty. Wystarczy, że ją wydrukujesz, podpiszesz, zeskanujesz i odeślesz. To wszystko!

Rozpocznijmy prace nad Twoimi tekstami!

Otrzymasz dedykowanego opiekuna, który zajmie się Twoimi projektami. Dopasuje odpowiedniego copywritera, sprawdzi treści pod względem merytorycznym, przeprowadzi ich korektę. Wszystkie terminy i wymagania ustalasz z jedną osobą i od jednej osoby otrzymujesz swoje zamówienia. Brzmi pięknie? I tak jest! Jeśli chcesz, zajmiemy się wszystkim. Nie musisz nawet wchodzić na swoją stronę.

Rozliczenie

Rozliczenie następuje ostatniego dnia miesiąca za właśnie kończący się miesiąc. Wystawiamy fakturę VAT, dzięki czemu bez problemu możesz te wydatki zaklasyfikować jako koszty prowadzenia działalności. Masz 14 dni na zapłatę. Jeśli wykonane przez nas zlecenie nie spełnia oczekiwań, wystarczy, że to zgłosisz, a nie musisz nic płacić!

Zastanawiasz się, jak zacząć współpracę? Nie jesteś pewny, czy potrzebujesz stworzenia nowych treści na swoją stronę WWW? Nie wiesz, czym jest SEO i czy jest Ci potrzebne?

Zapraszamy na naszego bloga.