Copywriting

Copywriting, czyli jak ściągnąć klientów do firmy?

W dobie Internetu oraz globalnego dostępu do informacji wiele aspektów życia uległo drastycznym zmianom. Zmiany te nie ominęły również branży reklamowej. Obecnie, aby reklama była skuteczna nie wystarczy, żeby dobrze wyglądała. W dzisiejszych czasach, w reklamie i każdym przekazie najważniejsza jest treść – podstawa pracy copywritera. Jak copywriting wpływa na klientów?

Jak tworzyć posty na bloga firmowego

Jak tworzyć posty na bloga firmowego?

Prowadzenie bloga to idealny sposób na przyciągnięcie nowych klientów i sprawienie, by starzy do Ciebie powrócili. By Twoje posty na bloga firmowego odniosły zamierzony skutek, muszą być odpowiednio napisane i dobrane tematycznie. Ten niepozorny element poprawia także pozycję w wyszukiwarkach, dodaje odnośniki i pozwala zaciekawić kupujących Twoimi produktami. Bardzo często jednak następuje ten moment, w którym brakuje Ci już pomysłów na kolejny wpis. Co wtedy zrobić?

Co zrobić, by Twoja strona była atrakcyjna dla wyszukiwarki

Optymalizacja SEO dla atrakcyjności strony internetowej

Internet stał się narzędziem w rękach przedsiębiorców, które pozwala na pozyskanie nowych klientów, zawarcie atrakcyjnych kontraktów, no i przede wszystkim zwiększenie obrotów finansowych firmy. Żeby się tak jednak stało, Twoja strona musi zacząć pojawiać się przynajmniej na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania. Żeby tego dokonać, konieczna jest znajomość kilku sztuczek copywritingu. Optymalizacja SEO też jest niezastąpiona.